Новини

БКТПК търси китайци с английски за работа в кол център

Българо-китайската търговско промишлена камара
търси да назначи за свой партньор
служители в call-център

Изисквания към кандидатите:

- китайски език – роден /задължително изискване/
- английски език - средно ниво или по-високо /задължително изискване/
- компютърни умения - средно или по-високо ниво на използване на MS Office и интернет
- добри социални и комуникативни умения – да може да води лесно разговор, да обяснява и убеждава събеседника в качествата на предлагания финансов продукт

Основни отговорности:

- работа с клиенти на финансовата платформа посредством телефон, електронна поща и чат
- разясняване функционалността на платформата на нови потребители
- помагане при депозиране или теглене на пари от профила на потребителя от финансовата платформа
- помагане при извършване на инвестиции от потребителите на финансовата платформа
- промотиране на нови продукти на финансовата платформа на съществуващите клиенти

Предлагаме:

- добро финансово възнаграждение в размер от 1400 до 1800 лева бруто.
- допълнително здравно осигуряване
- ваучери за храна – 60 лева на месец
- възможност за професионално израстване

Всички кандидати ще минат специален курс на обучение за работа със системата и клиенти.

Работното време на кол центъра e на две смени: от 02:00 до 10:00 часа и от 10:00 до 18:00 от понеделник до петък.
Офисът се намира в Бизнес парк София - Младост 4.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля да се свържете с нас на посочените координати:

Телефон: 02/ 865 8899
Email: office@bulgariachina.com

С уважение,

Тел./факс: +3592 865 88 99
Website: www.bulgariachina.com

Медия